Op 25 juli is in Nieuw Heeten de 50e buitengewoonthuiswoning van SallandWonen opgeleverd. De woning is er één van een rijtje van vier van deze nieuwe duurzame woningen in nieuwbouwplan Marissink in Nieuw Heeten. De oplevering volgt op de oplevering van dezelfde woningen in Heeten, Broekland, Heino, Olst en Raalte in de afgelopen jaren. Omdat de woningen, gezien het aantal reacties, duidelijk aan een behoefte voldoen, bouwt SallandWonen er in de komende jaren nog eens vijftig in Luttenberg, Heino en Olst.

Tijdens een feestelijke bijeenkomst ter gelegenheid van de oplevering van de 50e buitengewoonthuiswoning, hebben de huurders de sleutel van hun nieuwe woning in Nieuw Heeten uitgereikt gekregen (zie foto).

Zie ook:
25 juli 2022, sallandwonen.nl: 4 huurders ontvangen de sleutel van hun buitengewoonthuiswoning in het nieuwbouwplan Marissink in Nieuw Heeten
27 juli 2022, destentor.nl: Eerste huurders betrekken duurzame woningen nieuwbouwplan in Nieuw Heeten