Sinds het begin van de corona uitbraak heeft SallandWonen besloten de toegang tot het kantoor te beperken. Aan medewerkers wordt gevraagd zoveel mogelijk thuis te werken. Ook aan huurders wordt gevraagd niet naar de Domineeskamp te komen en zaken zoveel mogelijk telefonisch of online te regelen.

Zoals u weet houdt Huurdersvereniging Salland kantoor in het pand van SallandWonen. Dit betekent dat ook ons kantoor voorlopig gesloten blijft voor publiek. Wij blijven echter telefonisch en per e-mail te bereiken via:

  • (0572 – ) 357 256
  • info@huurdersverenigingsalland.nl

Als we na contact met u samen beoordelen dat een ontmoeting toch handiger of beter is, dan behoort eventueel een afspraak bij u thuis tot de mogelijkheden.

Zie ook: 14-05-20, sallandwonen.nl: Het Coronavirus en onze maatregelen