Wonen wordt voor steeds meer mensen steeds moeilijker te betalen en de crisis maakt elke dag meer slachtoffers. Honderdduizenden mensen staan op jarenlange wachtlijsten en huizenprijzen schieten als een raket omhoog.

Op 12 september (in Amsterdam) en 23 oktober (in Rotterdam) worden twee grote demonstraties gehouden tegen deze wooncrisis. Het protest in Amsterdam wordt georganiseerd door Actiegroep Het Woonprotest. Een diverse actiegroep die niet gelieerd is aan een politieke partij. Het protest in Rotterdam is onder de naam ‘woonopstand’ een initiatief van diverse samenwerkende organisaties.

Zie: woonprotest.nl en woonopstand.nl

Zie ook:
12-08-2021, woonbond.nl: Twee grote demonstraties tegen falend woonbeleid
25-08-2021, aedes.nl: Voorzitter Aedes: ‘Deze noodkreet mag niet onbeantwoord blijven’